O gabinecie

Witamy!
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Szymkun działa na terenie miasta Zielona Góra od 1996 roku z umiejscowieniem ostatecznie na ulicy Reja 2/2 w Zielonej Górze.
Początkowo świadcząc usługi stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych, z czasem rozszerzając zakres usług o chirurgię stomatologiczną i usługi z zakresu protetyki. Wprowadzone zostały także uzupełnienia braków zębowych w postaci ruchomych i stałych protez. Następnie wychodząc na przeciw potrzebom pacjentów wprowadzone zostały usługi szeroko pojętej stomatologii estetycznej i wybielania zębów.
Przez cały ten okres poszerzam swą wiedzę i podnoszę swoje kwalifikacje korzystając z licznych kursów szkoleniowych, dbam o rozbudowę instrumentarną i sprzętu spełniając tym samym oczekiwania pacjentów.
Pacjenci w moim gabinecie umawiani są na wizytę na konkretną datę i godzinę, ponieważ chcę by każdy wiedział, że jego problem traktowany jest indywidualnie i poświęcam mu tyle czasu ile jest to konieczne. Od początku mojej działalności pacjenci i rozwiązywanie ich problemów są najważniejszym celem mojej pracy.

Zapraszam,
Małgorzata Szymkun